فروش بالای ساعت اپل و انتشار شایعاتی درباره Apple Watch 2

 

گروه خبری سرزمین سیمرغ – اگر چه هنوز رقم دقیقی از آمار فروش  Apple Watch  منتشر نشده است  ، اما همه گزارش ها حاکی از فروش بالای  ساعت اپل نسبت به سایر ساعت های هوشمند است. بنابراین اپل نیز در حال به پیش بردن برنامه  توسعه  ساعت های هوشمند خود می باشد. اما این شایعات چه هستند؟

اول آنکه . Apple Watch 2  یک دوربین خواهد   که کاربران از طریق آن می توانند به مکالمه تصویری بپردازند. با توجه به این که در WatchOS 2 قابلیت استفاده از مکالمه صوتی اپل یعنی Facetime audio فرآهم می شود عجیب نیست که اپل چنین ویژگی را به ساعت های خود اضافه کند.

دوم آنکه  اپل بر روی  کاهش وابستگی ساعت ها به گوشی های آیفون تمرکز کرده است. و ساعت های بعدی کمتر به گوشی وابسته خواهند بود. این هم خبری خوبی است و هم خبر بد. بد از این جهت که با این اوصاف افزایش قدرت باتری  Apple Watch 2  منجر به افزایش طول عمر باتری نخواهد شد و این افزایش باتری صرف  پاسحگویی به قابلیت های جدید سیستم عامل  و نرم افزار ها می شود  و طول عمر ساعت  اپل در همان سطح قبلی حفظ خواهد شد.

به نظر شما ساعت های اپل باید چه ویژگی های دیگری داشته باشند؟

منتظر دیدگاه های شما هستیم.

درباره نویسنده

نوشته‌های مرتبط

فروش بالای ساعت اپل و انتشار شایعاتی درباره Apple Watch 2

نوشته شده در : فروش بالای ساعت اپل و انتشار شایعاتی درباره Apple Watch 2
  • ناشناس در ‪:‬ ۳۰ خرداد, ۱۳۹۴ در ۴:۰۷ ب٫ظ #494

    گروه خبری سرزمین سیمرغ – اگر چه هنوز رقم دقیقی از آمار فروش  Apple Watch  منتشر نشده است  ، اما همه گزارش ها حاکی از فروش بالای  ساعت اپل نسبت به سایر
    [ادامه بحث ها را اینجا دنبال کنید فروش بالای ساعت اپل و انتشار شایعاتی درباره Apple Watch 2]

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.