استریم بازی‌های کامپیوتری توسط nVIDIA

 

Share/Save/Bookmark

Stream بازی‌های کامپیوتری توسط nVIDIA

 

گروه خبری سرزمین سیمرغ به نقل از ITNA شرکت انویدیا به‌زودی از پروژه ویژه‌ای بهره‌برداری خواهد کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی در حال انجام در کامپیوتر خود را به یک کامپیوتر دیگر استریم کنند.

 

شرکت انویدیا به‌زودی از پروژه ویژه‌ای بهره‌برداری خواهد کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی در حال انجام در کامپیوتر خود را به یک کامپیوتر دیگر استریم کنند.

به گزارش ایتنا از  از وب‌سایت engadget، بسیاری از افراد برای اشتراک‌گذاری بازی‌های کامپیوتری با یکدیگر مجبور به ردوبدل کردن دیسک هستند ولی با توجه به ساختار فعلی فروش بازی‌ها و رو به رشد بودن فروش بازی‌ها به‌صورت آنلاین، این امکان کارایی خود را از دست خواهد داد.
حال شرکت انویدیا برنامه خاصی برای امکان استریم بازی‌های کامپیوتری به‌صورت آنلاین فراهم کرده است.

در این پروژه می‌توان بازی‌های نصب‌شده بر روی یک کامپیوتر خانگی را از طریق سامانه ویژه انویدیا به یک کامپیوتر دیگر استریم کرد. به این ترتیب فردی که در نقطه مقصد نشسته است می‌تواند کنترل بازی در کامپیوتر مبدأ را برعهده گرفته و به انجام بازی بپردازد.

ب
ب

این پروژه بخش از پروژه‌ای بزرگ‌تر است که بانام NVIDIA’s GeForce Experience شناخته می‌شود و شامل یک نرم‌افزار مدیریت سیستم گرافیکی در کامپیوتر است. این نرم‌افزار می‌تواند به‌صورت همزمان، کنترل، تصویر و صدای بازی را استریم کند. البته همان‌طور که قابل پیش‌بینی بوده است، برای انجام این کار باید یک کارت گرافیکی سری جی فورس از شرکت انویدیا را بر روی کامپیوتر مقصد و مبدأ در اختیار داشته باشید.

پیش‌بینی می‌شود که تا یک ماه دیگر نسخه بتای این نرم‌افزار برای آزمایش به کاربران ارائه شود ولی هنوز زمان عرضه نسخه نهایی آن مشخص نیست.

درباره نویسنده

نوشته‌های مرتبط

استریم بازی‌های کامپیوتری توسط nVIDIA

نوشته شده در : استریم بازی‌های کامپیوتری توسط nVIDIA
  • farhadparsa27 در ‪:‬ ۱۳ آبان, ۱۳۹۴ در ۹:۵۴ ب٫ظ #1439

    چه دیدگاهی پیرامون این موضوع دارید؟ قطعا کاربران سایت از خواندن دیدگاه شما Stream بازی‌های کامپیوتری توسط nVIDIA   گروه خبری سرزمین سیمرغ به نقل از ITNA شرکت انویدیا به‌زودی از پروژه ویژه‌ای بهره‌برداری خواهد کرد که به ک
    خوشحال خواهند شد
    با مراجعه به صفحه انجمن سیمرغ می توانید موضوعات جالبی برای بحث و گفتگو بیابید
    استریم بازی‌های کامپیوتری توسط nVIDIAبرای مشاهده کامل مطلب اینجا کلیک کنید

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.