آیا عرضه ویندوز ۱۰ به تعویق خواهد افتاد؟

 

گروه خبری سررزمین سیمرغ –  به گزارش ایرنا از پایگاه خبری سی نت، شمار بسیاری از کاربران ویندوز این روزها با اشتیاق انتظار عرضه جدیدترین ویندوز ۱۰ را می کشند تا طبق وعده داده شده در تاریخ ۷ مرداد ورژن جدید سیستم عامل مایکروسافت را امتحان کنند. ولی احتمالا این انتظار کمی بیشتر به طول خواهد انجامید. تری مایرسون، مدیر بخش سیستم عامل های مایکروسافت در پست وبلاگ شخصی خود نوشت: آپدیت ویندوز ۱۰ از تاریخ ۲۹ جولای (۷ مرداد) به تدریج و در چند موج صورت خواهد گرفت. در وهله نخست همکاران مایکروسافت و کسانی که در آزمون و تحقیقات مربوط به آن مشارکت داشته اند برخوردار خواهند شد.
گفتنی است، از جمله برنامه های مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ آن است که برخی خصوصیات ظاهری و سنتی ویندوز را که در ویندوز ۸ حذف یا کمرنگ شده بود برگرداند. اغلب کاربران ویندوز از حذف منو و دسکتاپ سنتی ویندوز گله مند شده بودند و خواستار بازگشت نمای قبلی به ویندوز شده بودند.
هم اکنون آخرین نسخه ویندوز ۸.۱ است که در اغلب رایانه های خانگی و اداری جایگزین نسخه قدیمی Window XP شده که از سال گذشته مایکروسافت رسما پشتیبانی از آن را متوقف کرد. گرچه طبق آمارهای رسمی ویندوز ۷ محبوب ترین نسخه این سیستم عامل در جهان محسوب می شود.

Windows-10-Users-Want-Microsoft-to-Go-All-in-on-the-Flat-Design-462419-2

منبع نوشته : cnet.com

درباره نویسنده

نوشته‌های مرتبط

آیا عرضه ویندوز ۱۰ به تعویق خواهد افتاد؟

نوشته شده در : آیا عرضه ویندوز ۱۰ به تعویق خواهد افتاد؟
  • ناشناس در ‪:‬ ۱۵ تیر, ۱۳۹۴ در ۷:۲۱ ب٫ظ #767

    گروه خبری سررزمین سیمرغ –  به گزارش ایرنا از پایگاه خبری سی نت، شمار بسیاری از کاربران ویندوز این روزها با اشتیاق انتظار عرضه جدیدترین ویندوز 10 را می
    [ادامه بحث ها را اینجا دنبال کنید آیا عرضه ویندوز ۱۰ به تعویق خواهد افتاد؟]

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.