درباره ما

پایگاه SimorqLand.Com (حوانده می شود  سیمرغ لند) با عنوان فارسی سرزمین سیمرغ   توسط شرکتگسترش دنیای هوشمند اروند پیاده سازی  و مدیریت می شود.

جهت سفارش  محصولات دنیای سرگرمی توصیه می کنیم از اپلیکیشن ما که تحت نام گیمرز عرضه شده است استفاده فرمایید.

نسخه آندروید

نسخه iOS  از App Store

 خلاصه شرکتنامه ما طبق روزنامه رسمی شرکت به شرح زیر است.  

طراحی و محاسبه فنی نظارت اجرا ارتقا نصب  و راه اندازی کلیه سیستم های کامپیوتری  و انجام کلیه امور مربوط به سخت افزار خرید و فروش کلیه قطعات  و لوازم کامپیوتری  و انجام کلیه امور بازرگانی  شامل خرید  فروش واردات صادرات کلیه کالاها و محصولات مجاز بازرگانی  اخذ  و اعطای نمایندگی داخلی و خارجی ایجاد و احداث شعبه در سراسر ایران و جهان مشارکت و عقد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی شرکت در کلیه مناقصات  و مزایدات اخذ وام و تسهیلات ریالی و ارزی  از کلیه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی  ایجاد برگزاری  و شرکت در کلیه همایش ها سمینار ها و نمایشگاه های تخصصی  و عمومی  در داخل و خارج از کشور  و هرگونه فعالیت که طبق مقررات جاری کشور در رابطه با موضوع شرکت به نحوی سود آوری داشته باشد.

مدیر عامل شرکت:

آقای امیررضا اسدی

 

مدیر ارشد اطلاعاتی:

آقای مصطفی رضایی

 

مسئول بخش الکترونیک و طراحی PCB:

آقای رضا حمادی

 

البته ما به شما توصیه میکنیم برای تماس اولیه از طریق صفحه تماس با ما   یا از طریق ایمیل اقدام فرمایید. زیرا از این طریق افراد بیشتری  برای پاسخگویی به شما در دسترس هستند و سریعتر به شما پاسخ داده می شود.

IRAN-APPLE.NET

PS4STORE.IR

XBOXSTORE.IR